З 8 березня

Квітами і весною запахло у Ірпінській міській поліклініці та дитячій міській лікарні 7 березня. Депутати Партії Захисників Вітчизни Ірпінської міської ради ПАНАСЮК Ігор Валерійович та ЛЕХМАН Іван Ласлович привітали медиків з Міжнародним жіночим днем. Це свято відзначатиме більше половини персоналу, адже не секрет, що медицина тримається на жінках. «У Ваших золотих і невтомних руках — надія на одужання і віра у зцілення, а Ваша здатність співчувати — це невичерпне джерело втіхи для кожного маленького і дорослого пацієнта», – зазначив Ігор Панасюк.

Кожна з представниць прекрасного полу отримала квіти та смачний подаруночок. Для персоналу організували святковий концерт за участю афганської вокально – інструментальної групи «Перевал», до складу якого входять воїни – інтернаціоналісти. «Ми раді бачити, що на обличчі тендітних жінок, що оберігають наше здоров’я з’являється щира посмішка – це безумовно нас надихає на нові звершення», – керівник гурту Сергій Мелека.

Рідні, кохані, шановні, прекрасні вітаємо Вас зі святом весни – 8 березня. Бажаємо Вам від щирого серця міцного здоров’я, нев’янучої молодості та багато взаємного кохання! Нехай весна живе у вашому серці. Щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої. А настрій – нехай вам забезпечують ті, хто поряд, хто любить вас і кого любите ви.