DSC_0030

УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ БЕЗКОШТОВНО ЛІКУЮТЬ ЗУБИ

Головним стоматологом Київської області, директором Центру щелепно-лицьової хірургії з 17-річним стажем роботи за фахом Василем Рибаком вперше на території України створено постійно діючу програму протезування на дентальних імплантатах. Програма направлена на стоматологічну реабілітацію воїнів-інтернаціоналістів, воїнів АТО та ветеранів Афганістану. Будуть використані нові технології дентальної імплантації, протезування на імплантах. База виконання – Центральна районна лікарня м.Ірпінь.
Проект реалізується за підтримки Ірпінської адміністрації, заступника міського голови Наталії Семко та Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та учасників АТО, голова Ігор Панасюк.
За словами Василя Рибака, підтримка є дуже важливою частиною, вона є консолідацією зусиль, яка допоможе підняти один з напрямків медичної допомоги на території Київської області.
23 червня відбулася зустріч та знайомство перших 35 пацієнтів з командою лікарів.
Досвід команди дозволяє проводити не тільки реабілітацію, а й високотехнологічне оперативне втручання: це заміна обличчя та вирішення проблема з його дефектами та дефектами шиї, тобто повернути людину до якісного соціального життя.
Це програма не тільки лікувальна, а ще й освітня. Це програма, яка дозволяє надати допомогу Героям нашої країни, які пройшли в цьому житті важкий шлях.
До Програми долучені спеціалісти Київської області, Швейцарії, Каунівського університету, Національний медичний інститут ім. Богомольця.
Під час лікування проводяться онлайн консультації з європейськими стоматологами, а ті технології, які існують поза межами нашої країни впроваджуються тут, на території Київської області і зараз є можливість поділитися цим досвідом з місцевими лікарями.
Перший етап Програми стартував 26 травня, який полягав в медичному дослідженні та створенні плану лікування, яке надалі надаватиметься пацієнтам.
Всім пацієнтам провели безкоштовне обстеження на ортопантомографі, що дозволило набагато ширше діагностувати патологію, виявити її і назначити краще та якісніше лікування. Декільком пацієнтам потрібне серйозне оперативне втручання в умовах стаціонару.
Наступним етапом для бійців буде санація. І останнім – дентальна імплантація та протезування.
Щоб отримати безкоштовну стоматологічну допомогу у рамках Програми ветеранам АТО та воїнам-інтернаціоналістам, потрібно звернутися до своїх осередків в Ірпені і записатися.