DSC_0361

Святковий концерт студії східного танцю «Відад»

З нагоди Дня молоді України бажаю всім, хто молодий не тільки за віком, а й душею знаходити вихід своїй творчій енергії, сил на реалізацію життєвих прагнень і цілей. Ніколи не зупиняйтесь, ніколи не здавайтесь і залишайтеся молодими!

25 червня в Центральному будинку культури Ірпеня за підтримки Ірпінської регіональної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та учасників АТО – голова Ігор Панасюк та Партії захисників Вітчизни – Іван Лехман відбувся святковий концерт учениць студії східного танцю «Відад» приурочений Дню молоді.

Понад півторагодинне творче та яскраве дійство не залишило байдужим нікого з присутніх. Приємним сюрпризом були виступи шоу-балета «Матадор», казкова пісня Валерії Білоус та виступ малесенької Маші Лазебник, учениці дитячого садочка «Сонечко».

Також під час заходу проходила благодійна акція зі збору коштів на лікування Ігоря Остапчука, хворого лейкозом. Всі охочі долучитися до акції можуть знайти реквізити на фото.

Звичайно хотілося б, щоб подібні культурні та мистецькі заходи відвідувало якомога більше людей, адже розвиваючись духовно ми самі стаємо кращими і робимо наше місто кращим.

По закінченню концерту Ігор Панасюк відзначив високий рівень заходу і вручив всім учасникам квіти.

Керівник студії Любов Мироненко нагородила учнів грамотами, а всіх, хто підтримав і долучився до організації концерту – подяки.

До вашої уваги фоторепортаж з концерту.