DSCF4670

СУЧАСНІ ГЕРОЇ ГАРТУЮТЬ ГЕРОЇВ МАЙБУТНЬОГО

Якщо в країні ведеться війна, то вона стосується всіх і кожного. Навіть дітей. Адже вони чи не найбільше переживають, чекаючи з фронту добрих звісток від своїх батьків та старших побратимів.

Діти також бачать, відчувають і співпереживають жахи війни під назвою АТО. Зараз у школах Ірпеня проходить фотовиставка знімків, зроблених у зоні ведення військових дій під назвою «В об’єктиві – АТО». Вона є частиною важливої справи – патріотичного виховання молоді, любові до України і незламної віри у нашу перемогу.

24 березня на виставку у 2-ій спеціалізованій загальноосвітній школі I-III ст. завітала донька загиблого в АТО офіцера збройних сил України Ільгара Багірова (позивний Балу) Євненія.

Залишитися байдужим не міг ніхто. Учні школи отримали сильне враження від фотовиставки і були дуже зворушені виконанням пісень, які презентував колишній випускник цієї школи С.В. Мелека, керівник гурту «Перевал», це: «Тиша», «Алея героїв» та «Україна».

Своєю проникливістю та змістом творчість гурту особливо вразила педагогічний колектив школи, який висловив щиру вдячність організаторам заходу та висловив сподівання на подальший розвиток цієї ініціативи.

У своєму вступному слові член Ірпінської регіональної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), полковник В.О. Малашенко акцентував увагу на актуальності заходу з огляду на сьогоднішні події на сході України.

В п’ятницю, 7 квітня виставка проходила в школі №3. І йтиме далі від школи до школи.

Звісно, що усім нам хотілося, аби нинішні школярі бачили війну лише на фотознімках. Проте, з давніх-давен відома істина: хочеш миру – готуйся до війни. Зважаючи на захоплені ворогами території України в Криму та Донбасі, війна завершиться не завтра. Але завершиться неодмінно перемогою України. Чим більше українців, у тим числі й нинішніх школярів, незламно віритимуть і все робитимуть для нашої перемоги – тим швидше закінчиться ця жахлива війна на Сході України.

Українці завжди були козацькою нацією – кидали плуга й ставали до зброї, коли наставала потреба боронити рідну землю від чергового загарбника. Ми були, є і будемо сповнені впевненості, рішучості й сміливості звільнити рідну неньку-Україну від будь-якого окупанта. На цих світлинах ми бачимо, як на Героїв нашого часу дивляться, виховуються й зростають Герої майбутнього!