Річний звіт

Ірпінська регіональна Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та учасників АТО видає два часописи – «Інформаційний бюлетень» та «Ірпінь єдиний». «Ірпінь єдиний» – це офіційне видання Ірпінської спілки і благодійного фонду «Єдність та милосердя».

Почали виходити почергово з січня 2015 року. Відтоді і до цього часу вийшло 23 випуски газети «Ірпінь єдиний» та 5 випусків «Інформаційного бюлетеня» загальним тиражем біля 150 тисяч екземплярів.

Визначальна тематика газети – військова. Це участь ірпінських афганців у бойових діях у зоні проведення АТО, допомога Спілки фронту технікою, обмундируванням, продуктами, волонтерська допомога, вшанування наших героїв, допомога Ірпінському військовому шпиталю.

Російська агресія проти України змусила афганців знову взятися за зброю. Багато наших бойових побратимів пішли боронити Вітчизну.

Допомагаємо нашій армії технікою, обмундируванням, продуктами харчування. Ірпінський госпіталь, з дозволу Міністерства оборони, передав автобус «ПАЗ» нашій Спілці, яка за дорученням є представником 5 батальйону територіальної групи розвідки 81-ї аеромобільної десантної бригади. Ми його відремонтували і відправили у зону бойових дій.

У зону АТО передали також два автомобілі «Газель» для перевезення вантажу «200». У серпні минулого року ми його відремонтували і знову відправили на фронт.

Про допомогу тилу. За сприяння наших партнерів-спонсорів закупили для Ірпінського військового госпіталю ліки та медикаменти на суму 30 тисяч гривень, велику кількість продуктів харчування. Сюди доставили 2 холодильники, 4 інвалідні візки, центрифугу.

Загальна допомога за 2015 і 2016 рр. від Спілки, з врахуванням допомоги волонтерів, Всеукраїнської громадської організації «Ніхто крім нас», громадської варти «Подолу» становить біля 10 мільйонів гривень.

Ірпінська регіональна Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та учасників АТО вперше в Україні розробила соціальну програму. Вона передбачає забезпечення соціальним безкоштовним житлом учасників бойових дій всіх війн – афганців, воїнів-інтернаціоналістів, воїнів АТО. Вони отримають 25 квартир загальною площею 1500 квадратних метрів. За цією програмою вже отримано 3 квартири: сім’я загиблого героя АТО Миколи Личака, вдова померлого інваліда війни, члена спілки Масливського, а також багатодітна сім’я члена спілки Кирилюка. До цього списку – на отримання однокімнатної квартири – ми включили і Ларису Давидчук, дружину нашого героя-побратима Олександра Давидчука, воїна Афганістану, який загинув в АТО.

У першому будинку житлового комплексу по вул. Натана Рибака найближчим часом мають отримати 5 квартир наших побратимів.
За ініціативи спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) м. Ірпінь, та за сприянням Ірпінської міської ради, дві вулиці в м.Ірпінь були перейменовані на честь загиблих воїнів – афганців в АТО, а саме на вулицю Личака та Давидчука.

Серед пріоритетів Спілки – соціальна допомога ветеранам та інвалідам війни, малозабезпеченим, людям з обмеженими можливостями, дітям-інвалідам, дітям-сиротам, позбавленим батьківського піклування.

За звітний період Ірпінська спілка спільно з громадською організацією «Фенікс», яку очолює відомий меценат Геннадій Мурашковський, виділила названій категорії дітей біля 3000 подарунків.
Нашим ветеранам та інвалідам війни, за сприяння наших спонсорів, видали біля 3500продуктових пакетів. І цю благодійну допомогу і далі активно продовжуємо.