kiiv20170330_4

Переобрання голови обласної організації УСВА

10 березня відбулася VIII звітно-виборна конференція Київської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану, в якій взяли участь делегати з міських і районних організацій Київщини.
У роботі конференції взяли участь почесні гості, серед яких голова УСВА С.В. Червонописький, заступник голови Ревізійної комісії УСВА О.В. Литвинов, завідувач сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції С.Б. Стороженко начальник управління внутрішньої політики Київської облдержадміністрації О.П. Євстратов. За проведену роботу відзвітував голова Київської обласної організації УСВА І.І. Коваль. Голова ревізійної комісії В.Б. Пірус доповів, що за останні п’ять років не виявлено порушень в роботі організації та її голови, і запропонував звіт ревізійної комісії взяти до відома. За плідну роботу голова УСВА С.В. Червонописький нагородив голову КОО УСВА І.І. Коваля медаллю «За звитягу». Після звіту делегати конференції приступили до виборів голови організації. Було запропоновано дві кандидатури – І.І. Коваля та О.С. Янківського. За Статутом УСВА голосування відбувається за процедурою відкритого чи закритого (таємного) голосування. Більшість делегатів проголосувала за обрання голови організації закритим (таємним) голосуванням.
Таким чином, рішенням VIII звітно-виборної конференції Янківського Олександра Станіславовича обрано головою Київської обласної організації УСВА.

За матеріалами Прес-служба Київської обласної організації УСВА

Шановний Олександре Станіславовичу, дорогий побратиме!

Вітаємо Вас щиро з цим почесним обранням. Бажаємо Вам натхнення й сили ставити великі цілі, народжувати яскраві ідеї і звершувати все задумане. І хай удача посміхається на цьому шляху, а поруч весь час ідуть мудрість, мужність і любов. І твердо знайте, що ми глибоко шануємо і цінуємо Вас за високий професіоналізм, працездатність, справедливість та вимогливість, за вміння зрозуміти і надати допомогу, порядність і чуйність. Наша організація докладатиме усіх зусиль, аби втілювати в життя ту високу місію, що на нас покладена.