DSC_0891

«Мислителі» відкривають дорогу Ірпеню у кіножиття

Член Ірпінської регіональної спілки ветеранів Афганістану Юрій Мірошниченко нещодавно зняв кіно, в якому легко можна впізнати деякі ірпінські локації. Наприклад, одна зі сцен знята в Університеті Державної Фіскальної Служби України. Режисер і автор фільму Вінсент Меттель. Під час зйомок ірпінчани допомагали з реквізитом. Відтак, вони з-поміж інших завітали на допрем’єрний показ фільму «Мислителі»,  що відбувся 7-го квітня в столичному кінотеатрі «Кінопанорама».

DSC_0845
За словами продюсера фільму Юрія Мірошниченка, картина виробництва Гільдії Незалежного Кіно України (ГНКУ) стане основою міні-серіалу, який буде показаний на одному з українських телеканалів. Перед початком сеансу глядачі побачили виступ популярного актора Олексія Горбунова та його групи «Смуток пілота». Крім Горбунова основні ролі зіграли Олексій Авраменко, Вільгельміна Меттель, Юрій Фреган, Ігор Марусяк, Тетяна Краснікова, Данило Бєлих.
DSC_0872
У фільмі показується, як викладач математики в інституті Олександр (Олексій Авраменко), який має успіх у студенток, переконаний, що всі події можна спрогнозувати і належним чином до них підготуватися. Олександру постійно сниться дивний сон, в якому він рятує дівчину від хуліганів, але сам гине. Коли ця ситуація повторюється наяву, він вже знає, як потрібно діяти: даючи відсіч гопникам, вбиває одного з них. Наступного дня по нього приходять з поліції…
Насправді до Олександра виявила інтерес таємнича організація «Мислителі». Її члени наділені властивостями прогнозувати несприятливі для людства події ще до їхнього настання, аби їх відвертати переконаннями чи жорсткішими методами. Лідер «Мислителів» – Марк (Юрій Фреган) вважає, що Олександр особливий індивід, відтак може стати вагомим козирем у їхній боротьбі із силами зла…
Після допрем’єрного показу  своїми враженнями про нього поділилися його творці та глядачі:
IMG_6543_0042
Режисер фільму Вінсент Меттель: «Емоції – дуже позитивні! Відрадно, коли зала на 400 місць дихає з тобою в унісон, вникаючи в те, що відбувається на екрані. Читає виточені підтексти і просто сміється із жартів. Не дарма ми провели допрем’єрний показ незадовго до прем’єри. Деякі моменти ми вже встигли переосмислити. Внесемо зміни у фінальний монтаж. Тож фільм «Мислителі» стане ще кращим».
Головна героїня Вільгельміна Меттель: «Це був незабутній вечір. Відчути підтримку з боку метрів кінематографа, таких як Олексій Горбунов і Данило Бєлих, зніматися пліч-о-пліч, стояти на одній сцені, бачити себе на великому екрані – це мрія, яка нарешті стала дійсністю!».
DSC_0867
Голова Ірпінської регіональної спілки ветеранів Афганістану Ігор Панасюк: «Зрідка випадає дивитися українські фільми такого рівня. А тут ще й трилер не просто українського, а нашого ірпінського виробництва!».
Депутат Ірпінської міської ради Іван Лехман: «Якби зараз не було важко, але люди не забувають про культуру. Наші друзі, Олексій Горбунов, Юра Мірошниченко і Вінсент Меттель власним коштом створили фільм, частково знятий в Ірпені. За це їм щира подяка».
Кінотеатральний показ науково-фантастичного трилера «Мислителі» виробництва Гільдії Незалежного Кіно України розпочнеться в середині травня, одночасно з Всеукраїнським прокатом.