DSC_0135

Мітинг з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

В Ірпені біля меморіалу загиблим воїнам на алеї Слави 9 травня і розпочалися заходи до Дня Перемоги. Зібралися жителі міста, ветерани Другої світової війни та члени їх родин, діти війни, перший заступник Ірпінського міського голови Дмитро Христюк, народний депутат України Юрій Кармазін, заступник Ірпінського міського голови Наталія Семко, керуючий справами виконавчого комітету Дмитро Негреша, депутати Ірпінської міської ради, представники Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та учасників АТО, священнослужителі Ірпінського регіону, курсанти та адміністрація Університету державної фіскальної служби України.

З промовою виступили: перший заступник міського голови Дмитро Христюк, народний депутат України Юрій Кармазін, учасник та інвалід Другої світової війни Микола Бурлака; молодь Ірпеня виконала пісні і вірші на воєнну тематику та подарували ветеранам квіти.

З облич присутніх стало зрозуміло, що щось містичне і символічне відчула більшість, коли в такий холодний і похмурий день саме під час виходу до вітального слова Миколи Бурлаки з-під хмар визирнуло сонечко, це було коротке вітання з небес.

Традиційно курсантами податкової міліції було здійснено урочисте покладання гірлянди військової слави.

Присутні хвилиною мовчання вшанували героїв, які віддали свої життя за Батьківщину, поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам, а протоієрей Олександр Федоричко та священнослужителі Свято-Троїцького храму відслужили поминальну літургію.