DSC_04001

Медичних працівників привітали з професійним святом

З нагоди Дня медичного працівника, 16 червня, Голова Ірпінської регіональної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та учасників АТО Кивської області Панасюк Ігор Валерійович завітав до Українського госпіталю для воїнів-інтернаціоналістів «Лісова поляна», що у Пущі-Водиці, аби від імені Ірпінської регіональної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та учасників АТО Київської області та Партії захисників Вітчизни вручити подарунки і квіти його персоналу.

Урочиста частина закінчилась святковим концертом, на якому виступив вокально – інструментальний гурт Ірпінської регіональної спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) «Перевал», а Студія «Відад» зачарувала гостей красою східного танцю. Вдячнийнародному фольклорному ансамблю «Горлиця» за хороший настрій і гарну фольклорну музику. Всі вони творили святкову атмосферу, чудовий настрій і затишок.

Особливими подяками у ході заходу були відзначені ветерани госпіталю, головний лікар Володимир Нерода і завідувач неврологічного відділення Ольга Бондаренко.

Голова Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Сергій Васильович Червонописький привітав медичний персонал з професійним святом, висловивши щиру вдячність за благородну та сумлінну працю, а також своєчасну допомогу кожному з нас.

Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, учасник бойових дій в Афганістані, кавалер бойових орденів Артур Дерев`янко вручив нагороди Служби медичним працівникам, які досягли найвищих результатів у забезпеченні лікуванні пацієнтів, та є взірцем у виконанні своїх професійних обов`язків.

Голова Київської обласної організації УСВА Олександр Янківський вручив солодкі вітання,грамоти і квіти медичним працівникам.

Голова Київська обласної організації інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій Говоров Володимир Васильович подарував шпиталю ліжко для масажу.

У свою чергу голова Київської міської Спілки ветеранів Афганістану Микола Гончаренко привітав колектив госпіталю з професійним святом та передав вітання почесні грамоти та подарунки від Київського міського голови.