Маршрутні перспективи

За ініціативи Ірпінської спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) та учасників АТО разом з керівництвом ТОВ «Ірпіньспецтехніка» ще на початку весни цього року, було розроблено 2 нових міських маршрути.

Основним пріоритетами при розробці даних маршрутів є підвищення якості та покращення перевезення громадян та забезпечення пільгових перевезень соціально – незахищених верств населення, а саме: інвалідів, ветеранів ЗСУ, учасників бойових дій, дітей шкільного віку.

За пропозицією перевізника ТОВ «Ірпіньспецтехніка» проїзд пільгових категорій населення буде здійснюватись за власний рахунок та не потребуватиме відшкодування ні з місцевого, ні з державного бюджетів. Перевезення за вказаними напрямками здійснюватимуться комфортабельними автобусами марки MAN, які облаштовані низькою посадкою для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями та мають значно більшу пасажиромісткість, ніж існуючі автобуси, що обслуговують міські маршрути.

Також підприємство протягом двох років планує переобладнати власну техніку електродвигунами, що знизить собівартість перевезення та значно підвищить комфортабельність, не кажучи вже про екологічну складову. Використання новітніх технологій робить даний проект унікальним та першим, що реалізується не тільки в Ірпені, а й на території України.

Суттєвою перевагою розроблених маршрутів являється те, що вони перетинаються між собою в центральній частині міста по вул. Соборній, що надає змогу пасажирам без значних витрат часу доїхати з однієї частини міста в іншу. Таким чином, щоб доїхати з мікрорайону Стоянка до військового шпиталю пасажиру буде зручно пересісти в центрі та вирушити в потрібному йому напрямку.

Наразі, поки триває обговорення, залишайте свої коментарі або надсилайте пропозиції на електронну адресу: yedynyy@ukr.net

 

Маршрут 1

 

Маршрут 2