DSC_0010

Comfort Life: Виправдати очікування, виконати обіцянки

Будівельна компанія ТОВ «Comfort Life» один з найбільших забудовників Ірпеня, на ринку нерухомості з 2007 року. «Comfort Life» будує комфортне життя, будує надійні фортеці, в яких живе щастя. Використовуючи сучасні технології, компанія робить реальністю мрію про доступне і комфортне житло, комфортне як всередині, так і зовні, реалізуючи концепцію створення не просто затишної квартири, а цілої зони комфорту, в якій буде жити покупець нерухомості. Кредо компанії: виправдати очікування, виконати обіцянки.

Більш наближену картину дала наша розмова з одним із засновників «Comfort Life» Романом Дріжденком.

«Фірма починала 10 років тому з будівництва котеджів у Київській області, в процесі розвитку перейшовши до зведення багатоквартирних житлових будинків. У перших проектах були помилки, за які нам соромно, – розповідає пан Роман, – але так буває завжди, професіоналами не народжуються, ними стають. Головне, я вважаю, що ми заточені і постійно спрямовані на поліпшення, на прогрес, на бажання зробити кожен новий проект більш привабливим, більш якісним, більш зручним. У компанії були складні моменти, і ми їх пройшли завдяки тому, що у нас максимально правильно вибудувані пріоритети – догодити людям, виправдати надії. Саме це дало свої плюси і свої результати. Я скажу: і слава богу, що ці моменти були. Тому що в труднощах ти стаєш мудрішим, ти стаєш сильнішим і сприйнятливішим до правильної критики, до навчання і росту. Але це вже позаду, ми це пройшли».

«Comfort Life» за конкуренцію, але конкуренція повинна бути правильною і здоровою. У конкуренції продукт поліпшується. Конкуренція допомагає зробити житло «скажемо так, більш смачним, допомагає відточувати свою майстерність і прогресувати».

Питання багатоквартирної забудови завжди звучить дражливо. Але Роман Дріжденко вважає, що процес урбанізації – неминучий. «Він буде йти в будь-якому випадку. Через це проходять всі країни, ми не виняток. Просто потрібно до цього правильно ставитися, а не бурчати «понаїжджають тут…». Ну, вибачте, ми всі громадяни однієї країни. Ірпінчани теж колись сюди приїхали, теж якось тут осіли в свій час. Просто я за те, щоб все це відбувалося правильно. Щоб корінне населення страждало менше і відчувало позитивні сторони. Наприклад, я повністю підтримую ініціативу перевести парк Стельмаха в рекреаційну зону і передати його місту. І якщо нам випаде така можливість, то ми, звичайно, вважатимемо за честь взяти участь в цьому проекті. Хотілося б все-таки, щоб там парк зберігся. Я так розумію, що і наші депутати, і мер за те, щоб там все-таки був парк. Але наскільки мені відомо, тривають судові процеси, адже парк знаходиться в приватній власності. Хотілося б, аби в Ірпені було побільше паркових зон, зон відпочинку».

Але «Comfort Life» не тільки будує житло і платить мільйонні податки в державний бюджет. Для компанії важливо відчуття своєї соціальної відповідальності та людського обличчя. І про це говорять факти.

Ось що спонукало співзасновників «Comfort Life» інвестувати в безкоштовне житло для учасників бойових дій. Говорить Роман Дріжденко. «Я патріот своєї батьківщини, і вважаю за честь чимось послужити воїнам, до того ж по натурі мені все це близьке, я служив в армії і міг би сам зараз воювати, якби була інша ситуація в житті. Це дійсно честь для компанії зробити хоча б якийсь внесок і послужити нашим героям, нашій країні. Це дуже приємно і хотілося б брати участь в подібних проектах і надалі. Дай бог, щоб тільки дозволяли ресурси. До нас часто звертаються учасники бойових дій на Сході і ми всіляко їм допомагаємо і не тільки житлом. Ми беремо участь у фінансуванні медичних операцій, в реабілітації і так далі. Ініціатива, до речі, народилася в особистій бесіді з депутатами Ігорем Панасюком і Іваном Лехманом. Ми дізналися про їх ситуацію, їхні проблеми і вирішили попрацювати на благо батьківщини. З перших днів АТО ми регулярно беремо участь у фінансуванні армії і добровольчих батальйонів, а також нацгвардії. Допомагаємо систематично. Відгукуємося на прохання. Напевно, не було такого місяця, щоб ми чимось не допомагали нашим воїнам, починаючи від обмундирування і закінчуючи безкоштовним житлом або великими знижками в ціні на нерухомість. На жаль, зараз ми не можемо собі багато чого дозволити з того, щоб хотілося зробити. На ринку спад, дельта заробітку стала набагато вужчою. Деякі мої колеги навіть заморозили свої проекти і не хочуть більше будувати, не бачать в цьому особливого сенсу – дуже мало заробляють, а ризики великі. Ті, хто будують за кредитні кошти, у них зараз важка ситуація і вони ледве-ледве тримаються на плаву. У нас же жодне будівництво не кредитне, а це – 90% успіху».

«Comfort Life» в повному обсязі фінансує будівництво дитячого садка в центрі Гостомеля, яке буде завершено до осені, і ще один садок будує в одному з ЖК селища. Також в Гостомелі компанія відремонтувала два спортзали, один з яких вже приносить вагомі плоди – чемпіон України з хортингу, чемпіони з інших єдиноборств.

Будівельна компанія «Comfort Life» це соціально відповідальний бізнес, патріот України і команда однодумців, вимогливих до себе і уважних до своїх клієнтів. Життя це довело.