Черговий вишкіл МПТК «Ратібор» з забезпечення життєдіяльності в екстремальних умовах природного середовища (виживання)

Молодіжний воєнно–патріотичний тренувальний клуб «РАТІБОР», за сприянням Ірпінської регіональної спілки ветеранів Афганістану та учасників АТО в Київській області, а також Київський обласний молодіжний центр, проводять черговий вишкіл з метою військово-патріотичного виховання молоді.

Вишкіл проводитимуть досвідченні військові інструктори. Учасників табору чекає насичена і активна програма. Протягом трьох днів молодь матиме можливість ознайомляться з основами військової справи, цивільної оборони і медико-санітарної підготовки. Кожен зможе відчути на собі, що таке справжня школа виживання, прожити декілька днів в атмосфері бойової підготовки, а також загартувати себе фізично та морально. Тут молоде покоління зможе побачити і освоїти те, чого не покажуть в буденному житті. Запрошуємо всіх зацікавлених темою виживання.

На вишколі, що почнеться 8 вересня 2017 будуть проводитися лекції та тренінги. Про тактику і способи виживання на різній місцевості в різних природних і погодних умовах. Про особливості автономного існування в дикій природі і проблеми адаптації людини в аварійних і екстремальних умовах.

На конкретних практичних прикладах постараємося докладно розповісти і показати, що і як необхідно робити при виникненні більшості аварійних і екстремальних ситуацій, і що робити не бажано або категорично не можна.

Як розвести багаття, побудувати найпростіше укриття або притулок, як добувати і знезаражувати воду, знайти і приготувати їжу, орієнтуватися на місцевості, надати першу долікарську медичну допомогу – і в кінцевому рахунку перемогти обставини, вижити самому і допомогти вижити іншим.

Життєво важливо бути завжди готовим до дій в будь-який непередбаченої ситуації. Просте застосування базових принципів і знання того, що і як робити в екстрених випадках зробить навколишній світ більш безпечним і зрозумілим для вас.

1) Забезпечення водою;
2) Видобуток вогню і призначення багать;
3) Укриття і нічліг;
4) Поведінка і план дій;
5) Пересування і орієнтування;
6) Організація харчування;
7) Видобуток їжі;
8) Збереження їжі;
9) Продукти харчування й рецепти;
10) Екіпірування і спорядження;
11) Комплекти та набори виживання;
12) Медицина і перша допомога;
13) Лікарські рослини.

Увага!

Кожен бажаючий може пройти курс виживання та першої медичної допомоги під наглядом бойового інструктора.

Для проходження курсу, з собою потрібно мати документи та знаряддя. Палатка, каремат, ліхтар, спальник, ніж, ложка, кружка, миска (металічні), гігієнічні засоби. Бажано мати зручний одяг або спортивний костюм.

Зважаючи на екстремальну тематику курсу, учасникам бажано мати задовільний стан здоров’я без хронічних захворювань. Група курсу буде складатися не більше ніж з 20 учасників. Термін курсу – 1 доба (9-10 вересня). Інші умови узнавайте безпосередньо у організатора.

Вишкіл буде проводитися на полігоні в с. Нові Петрівці. Точну адресу організатор повідомить по телефону.

Алкоголь на полігоні під забороною!

Організаційні питання: Олексій Дубас (098) 721-49-88.