1434606222_5

18 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Професія лікаря є однією з найстаріших у світі. Вона була затребуваною в усі часи і завжди вважалася важливою і складною, адже в руках медика – відповідальність за життя і здоров’я пацієнта. Медики завжди по-справжньому розуміють людський біль, співчувають і терміново  надають допомогу людям.
Тисячі військових лікарів, медичних сестер брали участь в Афганській війні, де з честю виконали обов’язки і медиків, і бійців, бо завжди керувалися принципами гуманізму й милосердя.  Бойовими  орденами і медалями нагороджено 2,5 тисячі офіцерів медичної служби, більш як 600 санінструкторів і санітарів,  679 цивільних лікарів і медичних сестер.

Більш 3,5 тисяч військових медиків зараз беруть участь у наданні медичної допомоги українським воїнам у зоні проведення антитерористичної операції, 200 медиків зазнали поранень, 38 – загинуло. За зразкове виконання обов’язків 248 медиків нагороджено високими державними нагородами. Від початку АТО більш 10 тисяч воїнів отримали якісну медичну допомогу у військових госпіталях і батальйонах Міністерства оборони України.

Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та учасників АТО щиро вітає всіх медиків з їхнім професійним святом. Тримайтеся! Разом ми побудуємо незалежну здорову державу!